Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Кремацію в цих країнах замовляють найчастіше

Як перевезти прах померлого з Польщі в Україну?
Як перевезти прах померлого з Італії в Україну?
Як перевезти прах померлого з Чехії в Україну?
Як перевезти прах померлого з Німеччини в Україну?
Як перевезти прах померлого з Литви в Україну?
Як перевезти прах померлого з Іспанії в Україну?
Як перевезти прах померлого з США в Україну?
Як перевезти прах померлого з Франції в Україну?
Як перевезти прах померлого з Великої Британії в Україну?
Як перевезти прах померлого з Бельгії в Україну?
Як перевезти прах померлого з Нідерландів в Україну?
Як перевезти прах померлого з Данії в Україну?
Як перевезти прах померлого зі Швеції в Україну?
Маємо можливість зробити кремацію тіла померлого в будь-якій країні Європи та світу.

Кремація за кордоном є реальною альтернативою перевезення тіла померлого з огляду на дешевшу вартість кремації порівняно з перевезенням труни з тілом.

Також послуги кремації за кордоном - чи не єдиний варіант повернення тіла померлого на Батьківщину у випадках страшних ДТП, жахливих вбивств тощо.
Як перевезти через кордон урну з прахом?

Перевезти прах в Україну з країн Європи та усього світу допоможу я, Олег Мілінський та моє міжнародне похоронне бюро "Funeralia".

З нами доставка праху через кордони в Україну відбувається швидко та за помірною ціною перевезення праху.
Зробимо оформлення всієї необхідної документації для перетину кордону урни з прахом без затримок.
Але, важливо пам'ятати про те, що перевезення праху через кордони в Україну має свої особливості, тому краще доручити транспортування урни з прахом професіоналам.

Для перевезення урни з прахом через кордони ми оформимо:
- Довідку про причину смерті за кордоном
- Свідоцтво про смерть за кордоном
- Свідоцтво про кремацію в іншій країні
- Довідку про відсутність сторонніх вкладів в урні з прахом

Зробимо відповідні переклади на українську мову та легалізуємо ці переклади.
Звичайно, перелік документів не є вичерпним та залежить від вимог країн, між якими здійснюється перевезення урни з прахом. Не знаючи всіх перерахованих тонкощів і особливостей, вкрай складно самостійно перевезти урну з прахом через кордони в Україну. Тому радимо звернутись з питання доставки урни з інших країн до України саме до нас.

Похоронне бюро "Funeralia" надає такі міжнародні ритуальні послуги вже більше 14 років, співробітники бюро знають все про доставку праху в Україну.
Ми забезпечуємо скорботним рідним та близьким померлих за кордоном громадян України мінімальну залученість у процес перевезення урни з прахом через кордони в Україну.
Ціна перевезення праху в Україну - помірна.
Померла рідна людина за кордоном?
Не знаєте, що робити?
Просто залиште запит!
Передзвоню Вам протягом 10 хвилин та відповім на усі питання!

Що робити якщо людина померла в іншій країні?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків перевезення тіла в Україну, кремації або поховання за кордоном
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для організації перевезення тіла, кремації або поховання
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Враховуючи, що ціна кремації тіла з подальшим перевезенням урни з прахом на Батьківщину є меншою, ніж транспортування труни зі спочилим, вона лишається єдиною альтернативою похованню рідної людини на своїй землі за відсутності коштів. Тим не менш, організувати цю процедуру – не так просто, враховуючи, що в кожній країні діють свої закони та правила.

Однак, ми можемо допомогти і з цим. Я – Олег Мілінський, засновник та керівник міжнародного похоронного бюро «Funeralia». Протягом 14 років ми допомагаємо українцям упокоїти рідних на рідній землі, надаючи ритуальні послуги у більшості країн світу.

Послуги кремації тіла померлого за кордоном

Далеко не завжди причиною кремації є відсутність коштів. До такого способу прощання з померлим вдаються у випадках:

  1. Бажання спочилого;
  2. Надмірного пошкодження тіла (внаслідок ДТП чи вбивства);
  3. Тривалого часу з дня смерті
  4. Нема куди везти тіло в Україну для поховання
  5. Нема кому зустрічати тіло померлого в Україні

В деяких країнах надавати ритуальні послуги можуть лише ліцензовані компанії. В інших процедуру можна організувати і самостійно, однак перевезти урну з прахом згодяться не всі транспортні компанії.

І якщо ви ні разу не стикались з організацією кремації за кордоном, на вас очікує досить болісний контакт з бюрократичною машиною, яка в Європі значно складніша і в рази повільніша за нашу. На щастя, моє бюро має необхідні контакти з державними органами і консульствами України за кордоном, а також підтримує дружбу з українськими громадами та церквами у більшості країн світу, що значно спрощує та прискорює усі необхідні юридичні і ритуальні процедури.

Скільки коштує кремація?

Вартість послуги різниться в залежності від країни. Але у будь-якому випадку, ціна кремації є нижчою, ніж перевезення труни з тілом. Окрім того, вона дозволяє:

  1. Відкласти поховання на певний час: урна з прахом може зберігатись у крематорії або в ритуальній службі протягом року або, навіть, більше;
  2. Обмежити кількість ритуальної атрибутики. При кремації потрібна лише труна, рекомендується найпростіша, адже спалюється разом з тілом;
  3. Заощадження на місці для поховання. Прах померлого зберігають у спеціальних колумбаріях. Окрім того, можна обійтися без пам’ятника.
  4. У випадку поховання в землю - організаційні витрати теж є меншими в порівнянні з похованням труни з тілом.

У будь-якому випадку, я готовий проконсультувати вас на рахунок доцільності кремації, вартості послуги в окремих країнах, а також організувати перевезення праху померлого з-за кордону на Батьківщину. Для цього достатньо залишити заявку на сайті, написати в онлайн-чат, месенджери чи соцмережі, передзвонити за номером телефону з розділу «Контакти», або відвідати офіс нашого бюро.