Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Скільки коштує кремація в Бельгії?

Послуги з кремації в Бельгії ми надаємо вже багато років, знаємо всі нюанси, виконуємо свою роботу відповідально, швидко та якісно.
Якщо Ви хочете кремувати померлого в Бельгії, виконуючи його волю, або самі вибрали такий спосіб поховання, ми дамо Вам поради та допоможемо зробити це шанобливо, з дотриманням найважливіших ритуалів цієї традиції.

Ми оформляємо відповідно до вимог законодавства Королівства Бельгія необхідні у такому разі документи, робимо власне кремацію у Бельгії, привозимо урну з прахом через кордони з Бельгії в Україну, надаємо свідоцтво про кремацію в Бельгії тощо.

Напишіть або подзвоніть мені за номерами телефонів на сайті - я надам Вам конкретні відповіді щодо ціни кремації в Бельгії, щодо термінів кремації та доставки урни з прахом тощо.
Av. Albert Lancaster 30, 1180 Bruxelles тел. +32 2 379 21 11
Консульський відділ Посольства України в Королівстві Бельгія:

Що робити, якщо людина померла в Бельгії?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків кремації в Бельгії, перевезення урни з прахом в Україну
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для кремації в Бельгії та доставки урни/праху в Україну
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Чому зробити кремацію тіла в Бельгії довірити мені?
Тому що зроблю кремацію в Бельгії швидко та легально
Тому що можу зробити кремацію тіла в будь-якому місті Бельгії
Тому що надам найнижчу ціну кремації тіла в Бельгії
Тому що зроблю перевезення урни з прахом через кордони з Бельгії в Україну
Враховуючи, скільки коштує кремація в Бельгії, ця процедура є реальною альтернативою перевезенню труни з тілом померлого чи загиблого з Бельгії до України.

Я – Олег Мілінський, засновник і керівник міжнародного похоронного бюро "Funeralia", що надає допомогу у перевезенні в Україну тіл та праху померлих в Бельгії українців протягом 14 років.

На території Бельгії ми працюємо офіційно й легально, напрацювали робочі контакти з Консульським відділом Посольства України в Королівстві Бельгія, а також налагодили дружні взаємовідносини з представниками української громади в Бельгії.

Як замовити послугу кремації в Бельгії?

Насамперед, необхідно повідомити про факт смерті представників Консульського відділу Посольства України в Королівстві Бельгія.

Далі – звернутися до мене або представників бюро "Funeralia", оформивши доручення, яке дозволяє діяти від імені родичів загиблого. Решта – за нами:

  1. Збір документів;
  2. Організація кремації в Бельгії;
  3. Перевезення праху з Бельгії до України.

Потрібна додаткова інформація про ціни кремації в Бельгії, терміни чи особливості процедури? Готовий відповісти на будь-які питання у зручному для вас форматі: на сайті, телефоном, в месенджерах.