Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Скільки коштує кремація у Великій Британії?

Послуги з кремації у Великій Британії ми надаємо вже багато років, знаємо всі нюанси, виконуємо свою роботу відповідально, швидко та якісно.
Якщо Ви хочете кремувати померлого у Великій Британії, виконуючи його волю, або самі вибрали такий спосіб поховання, ми дамо Вам поради та допоможемо зробити це шанобливо, з дотриманням найважливіших ритуалів цієї традиції.

Ми оформляємо відповідно до вимог законодавства Великої Британії необхідні у такому разі документи, робимо власне кремацію у Великій Британії, привозимо урну з прахом через кордони з Великої Британії в Україну, надаємо свідоцтво про кремацію у Великій Британії тощо.

Напишіть або подзвоніть мені за номерами телефонів на сайті - я надам Вам конкретні відповіді щодо ціни кремації у Великій Британії, щодо термінів кремації та доставки урни з прахом тощо.
78 Kensington Park Road London W11 2PL тел. +447553483628

8 Windsor Street, Edinburgh EH7 5JR. тел. +4407909056906
Консульства України у Великій Британії:

Що робити, якщо людина померла у Великій Британії?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків кремації в Англії, перевезення урни з прахом в Україну
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для кремації в Англії та доставки урни/праху в Україну
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Чому зробити кремацію тіла у Великій Британії довірити мені?
Тому що зроблю кремацію в Англії швидко та легально
Тому що можу зробити кремацію тіла в будь-якому місті Великої Британії
Тому що надам найнижчу ціну кремації тіла в Англії
Тому що зроблю перевезення урни з прахом через кордони з Англії в Україну
Враховуючи, скільки коштує кремація у Великій Британії, ця процедура є реальною альтернативою перевезенню труни з тілом померлого чи загиблого з Великої Британії до України.

Я – Олег Мілінський, засновник і керівник міжнародного похоронного бюро "Funeralia", що надає допомогу у перевезенні в Україну тіл та праху померлих у Великій Британії українців протягом 14 років.

На території Англії ми працюємо офіційно й легально, напрацювали робочі контакти з Консульствами України в Лондоні та Единбурзі, а також налагодили дружні взаємовідносини з представниками української громади у Великій Британії.

Як замовити послугу кремації у Великій Британії?

Насамперед, необхідно повідомити про факт смерті представників Консульств України в Лондоні або Единбурзі.

Далі – звернутися до мене або представників бюро "Funeralia", оформивши доручення, яке дозволяє діяти від імені родичів загиблого. Решта – за нами:

  1. Збір документів;
  2. Організація кремації у Великій Британії;
  3. Перевезення праху з Великої Британії до України.

Потрібна додаткова інформація про ціни кремації у Великій Британії, терміни чи особливості процедури? Готовий відповісти на будь-які питання у зручному для вас форматі: на сайті, телефоном, в месенджерах чи безпосередньо в офісі "Funeralia" в Лондоні.