Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Скільки коштує кремація у Франції?

Послуги з кремації у Франції ми надаємо вже багато років, знаємо всі нюанси, виконуємо свою роботу відповідально, швидко та якісно.
Якщо Ви хочете кремувати померлого у Франції, виконуючи його волю, або самі вибрали такий спосіб поховання, ми дамо Вам поради та допоможемо зробити це шанобливо, з дотриманням найважливіших ритуалів цієї традиції.

Ми оформляємо відповідно до вимог законодавства Французької Республіки необхідні у такому разі документи, робимо власне кремацію у Франції, привозимо урну з прахом через кордони з Франції в Україну, надаємо свідоцтво про кремацію у Франції тощо.

Напишіть або подзвоніть мені за номерами телефонів на сайті - я надам Вам конкретні відповіді щодо ціни кремації у Франції, щодо термінів кремації та доставки урни з прахом тощо.
21 Av. de Saxe, 75007 Paris тел. +33 1 43 06 07 37
Консульський відділ Посольства України у Франції

Що робити, якщо людина померла у Франції?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків кремації у Франції, перевезення урни з прахом з Франції в Україну
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для кремації у Франції та доставки урни/праху в Україну
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Чому зробити кремацію тіла в Франції довірити мені?
Тому що зроблю кремацію у Франції швидко та легально
Тому що можу зробити кремацію тіла в будь-якому місті Франції
Тому що надам найнижчу ціну кремації тіла у Франції
Тому що зроблю перевезення урни з прахом через кордони з Франції в Україну
Враховуючи, скільки коштує кремація у Франції, ця процедура є реальною альтернативою перевезенню труни з тілом померлого чи загиблого з Франції до України.

Я – Олег Мілінський, засновник і керівник міжнародного похоронного бюро "Funeralia", що надає допомогу у перевезенні в Україну тіл та праху померлих у Франції українців протягом 14 років.

На території Франції ми працюємо офіційно й легально, напрацювали робочі контакти з Консульським відділом Посольства України у Французькій Республіці, а також налагодили дружні взаємовідносини з представниками української громади у Франції.

Як замовити послугу кремації в Франції?

Насамперед, необхідно повідомити про факт смерті представників Консульського відділу Посольства України у Французькій Республіці.

Далі – звернутися до мене або представників бюро "Funeralia", оформивши доручення, яке дозволяє діяти від імені родичів загиблого. Решта – за нами:

  1. Збір документів;
  2. Організація кремації у Франції;
  3. Перевезення праху з Франції до України.

Потрібна додаткова інформація про ціни кремації у Франції, терміни чи особливості процедури? Готовий відповісти на будь-які питання у зручному для вас форматі: на сайті, телефоном, в месенджерах чи безпосередньо в офісі "Funeralia" у Франції.