Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Скільки коштує кремація в Іспанії?

Послуги з кремації в Іспанії ми надаємо вже багато років, знаємо всі нюанси, виконуємо свою роботу відповідально, швидко та якісно.
Якщо Ви хочете кремувати померлого в Іспанії, виконуючи його волю, або самі вибрали такий спосіб поховання, ми дамо Вам поради та допоможемо зробити це шанобливо, з дотриманням найважливіших ритуалів цієї традиції.

Ми оформляємо відповідно до вимог законодавства Іспанії необхідні у такому разі документи, робимо власне кремацію в Іспанії, привозимо урну з прахом через кордони з Іспанії в Україну, надаємо свідоцтво про кремацію в Іспанії тощо.

Напишіть або подзвоніть мені за номерами телефонів на сайті - я надам Вам конкретні відповіді щодо ціни кремації в Іспанії, щодо термінів кремації та доставки урни з прахом тощо.
Rda. Abubilla, 52, 28043 Madrid тел. +34 917 48 93 60

С. Numancia, 185, bajos 2, Barcelona тел. +34 932 804 009

C. Maestranza, 23, 1º Derecha, 29016 Málaga, тел. +34 952 22 06 15
Консульства України в Іспанії:
Померла рідна людина за кордоном?
Не знаєте, що робити?
Просто залиште запит!
Передзвоню Вам протягом 10 хвилин та відповім на усі питання!

Що робити, якщо людина померла в Іспанії?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків кремації в Іспанії, перевезення урни з прахом в Україну
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для кремації в Іспанії та доставки урни/праху з Іспанії в Україну
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Чому зробити кремацію тіла в Іспанії довірити мені?
Тому що зроблю кремацію в Іспанії швидко та легально
Тому що можу зробити кремацію тіла в будь-якому місті Іспанії
Тому що надам найнижчу ціну кремації тіла в Іспанії
Тому що зроблю перевезення урни з прахом через кордони з Іспанії в Україну
Враховуючи, скільки коштує кремація в Іспанії, ця процедура є реальною альтернативою перевезенню труни з тілом померлого чи загиблого з Іспанії до України.

Я – Олег Мілінський, засновник і керівник міжнародного похоронного бюро "Funeralia", що надає допомогу у перевезенні в Україну тіл та праху померлих в Іспанії українців протягом 14 років.

На території Іспанії ми працюємо офіційно й легально, напрацювали робочі контакти з Консульствами України в Королівстві Іспанія в Мадриді, Барселоні, Малазі, а також налагодили дружні взаємовідносини з представниками української громади в Іспанії.

Як замовити послугу кремації в Іспанії?

Насамперед, необхідно повідомити про факт смерті представників Консульств України в Королівстві Іспанія в Мадриді, Барселоні або Малазі.

Далі – звернутися до мене або представників бюро "Funeralia", оформивши доручення, яке дозволяє діяти від імені родичів загиблого. Решта – за нами:

  1. Збір документів;
  2. Організація кремації в Іспанії;
  3. Перевезення праху з Іспанії до України.

Потрібна додаткова інформація про ціни кремації в Іспанії, терміни чи особливості процедури? Готовий відповісти на будь-які питання у зручному для вас форматі: на сайті, телефоном, в месенджерах чи безпосередньо в офісі "Funeralia" в Іспанії.