Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Скільки коштує кремація в Литві?

Послуги з кремації в Литві ми надаємо вже багато років, знаємо всі нюанси, виконуємо свою роботу відповідально, швидко та якісно.
Якщо Ви хочете кремувати померлого в Литві, виконуючи його волю, або самі вибрали такий спосіб поховання, ми дамо Вам поради та допоможемо зробити це шанобливо, з дотриманням найважливіших ритуалів цієї традиції.

Ми оформляємо відповідно до вимог законодавства Литовської Республіки необхідні у такому разі документи, робимо власне кремацію в Литві, привозимо урну з прахом через кордони з Литви в Україну, надаємо свідоцтво про кремацію в Литві тощо.

Напишіть або подзвоніть мені за номерами телефонів на сайті - я надам Вам конкретні відповіді щодо ціни кремації в Литві, щодо допомоги держави на кремацію, щодо термінів кремації та доставки урни з прахом тощо.
Teatro g. 4, Vilnius 03107 тел. +370 5 212 1536
Консульський відділ Посольства України в Литовській Республіці

Що робити, якщо людина померла в Литві?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків кремації в Литві, перевезення урни з прахом в Україну
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для кремації в Литві та доставки урни/праху з Литви в Україну
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Чому зробити кремацію тіла в Литві довірити мені?
Тому що зроблю кремацію в Литві швидко та легально
Тому що можу зробити кремацію тіла в будь-якому місті Литви
Тому що надам найнижчу ціну кремації тіла в Литві
Тому що зроблю перевезення урни з прахом через кордони з Литви в Україну
Враховуючи, скільки коштує кремація в Литві, ця процедура є реальною альтернативою перевезенню труни з тілом померлого чи загиблого з Литви до України.

Я – Олег Мілінський, засновник і керівник міжнародного похоронного бюро "Funeralia", що надає допомогу у перевезенні в Україну тіл та праху померлих в Литві українців протягом 14 років.

На території Литви ми працюємо офіційно й легально, напрацювали робочі контакти з Консульським відділом Посольства України в Литовській Республіці, а також налагодили дружні взаємовідносини з представниками української громади в Литві.

Як замовити послугу кремації в Литві?

Насамперед, необхідно повідомити про факт смерті представників Консульського відділу Посольства України в Литовській Республіці.

Далі – звернутися до мене або представників бюро "Funeralia", оформивши доручення, яке дозволяє діяти від імені родичів загиблого. Решта – за нами:

  1. Збір документів;
  2. Організація кремації в Литві;
  3. Перевезення праху з Литви до України.

Потрібна додаткова інформація про ціни кремації в Литві, терміни чи особливості процедури?
Готовий відповісти на будь-які питання у зручному для вас форматі: на сайті, телефоном, в месенджерах чи безпосередньо в офісі "Funeralia" в Литві.