Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Скільки коштує кремація в США?

Послуги з кремації в Сполучених Штатах Америки ми надаємо вже багато років, знаємо всі нюанси, виконуємо свою роботу відповідально, швидко та якісно.
Якщо Ви хочете кремувати померлого в США, виконуючи його волю, або самі вибрали такий спосіб поховання, ми дамо Вам поради та допоможемо зробити це шанобливо, з дотриманням найважливіших ритуалів цієї традиції.

Ми оформляємо відповідно до вимог законодавства Сполучених Штатів Америки необхідні у такому разі документи, робимо власне кремацію в США, привозимо урну з прахом через кордони зі США в Україну, надаємо свідоцтво про кремацію в США тощо.

Напишіть або подзвоніть мені за номерами телефонів на сайті - я надам Вам конкретні відповіді щодо ціни кремації в США, щодо термінів кремації та доставки урни з прахом тощо.
240 East 49th Street, New York, NY 10017 тел. +1 (917) 325 1444

530 Bush Street, Suite 402, San Francisco, California, USA, 94108 тел. +1(415) 690 0460

10 East Huron St., Chicago, IL 60611 тел. +1 (312) 536 94 18
Консульства України в США:
Померла рідна людина за кордоном?
Не знаєте, що робити?
Просто залиште запит!
Передзвоню Вам протягом 10 хвилин та відповім на усі питання!

Що робити, якщо людина померла в США?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків кремації в США, перевезення урни з прахом в Україну
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для кремації в США та доставки урни/праху в Україну
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Чому зробити кремацію тіла в США довірити мені?
Тому що зроблю кремацію в США швидко та легально
Тому що можу зробити кремацію тіла в будь-якому місті Сполучних Штатів Америки
Тому що надам найнижчу ціну кремації тіла в США
Тому що зроблю перевезення урни з прахом через кордони зі США в Україну
Враховуючи, скільки коштує кремація в США, ця процедура є реальною альтернативою перевезенню труни з тілом померлого чи загиблого з Америки до України.

Я – Олег Мілінський, засновник і керівник міжнародного похоронного бюро "Funeralia", що надає допомогу у перевезенні в Україну тіл та праху померлих в США українців протягом 14 років.

На території Сполучених Штатів Америки ми працюємо офіційно й легально, напрацювали робочі контакти з Консультвами України в США в Чикаго, Сан-Франциско, Нью-Йорці а також налагодили дружні взаємовідносини з представниками української громади в Америці.

Як замовити послугу кремації в США?

Насамперед, необхідно повідомити про факт смерті представників Консульств України в Сполучених Штатах Америки в Чикаго, Сан-Франциско, Нью-Йорці (залежно від місця смерті громадянина в США).

Далі – звернутися до мене або представників бюро "Funeralia", оформивши доручення, яке дозволяє діяти від імені родичів загиблого. Решта – за нами:

  1. Збір документів;
  2. Організація кремації в Сполучених Штатах Америки;
  3. Перевезення праху зі США до України.

Потрібна додаткова інформація про ціни кремації в Сполучених Штатах Америки, терміни чи особливості процедури? Готовий відповісти на будь-які питання у зручному для вас форматі: на сайті, телефоном, в месенджерах.