Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський

Як перевезти тіло померлого з Польщі в Україну?

Якщо Ваша рідна людина померла чи загинула в Польщі і Ви прийняли рішення повернути тіло додому - допоможу й зроблю перевезення тіла померлого з будь-якого міста Польщі до будь-якого міста України.
Скільки коштує перевезти тіло з Польщі в Україну повідомлю Вам в процесі спілкування, відповім на усі можливі питання щодо бальзамування, одягання тіла, організації церемонії прощання в Польщі, оформлення свідоцтва про смерть в Польщі, щодо строків репатріації тіла до України.

Майте на увазі, що за умови дійсної страховки в померлого чи загиблого - перевезення тіла може бути безкоштовним для родини, оплата репатріації тіла померлого в Україну буде зроблена відповідною страховою компанією.

Якщо страховки немає та гроші на оплату вартості міжнародних ритуальних послуг у Вас дійсно відсутні - допоможу в організації збірки на перевезення тіла померлого.

Ознайомитись з моєю щоденною роботою з перевезення тіл померлих з Польщі, з надання допомоги родинам померлих чи загиблих в Польщі земляків Ви можете на моїх сторінках в соціальних мережах `Facebook, Instagram.

Інформацію про мене та моє міжнародне похоронне бюро Funeralia Ви завжди можете запитати в Консульствах України у Варшаві, Вроцлаві, Кракові, Гданську, Любліні, в представників української спільноти в Польщі, наприклад - у Фундації "Наш Вибір", у засновників найбільших фейсбук-груп українців в Польщі.

Будьте впевнені, що я зроблю перевезення тіла померлої в Польщі Вашої рідної людини оперативно, зі всіма документами, з усією повагою до її пам'яті, з щирим співчуттям до Вашого горя.
al. J. Ch. Szucha 7, 00-580 Варшава тел. +48 (22) 622-47-97

ul. Beliny-Prażmowskiego, 4, 31-514 Краків тел. +48 (12) 429-60-66

ul. Chrzanowskiego 60a, 80-278 Гданськ тел. +48 (60) 765-43-33

ul. 3 Maja 14, 20-078 Люблін тел. +48 (81) 531-88-01

plac Nankiera 7, 50-140 Вроцлав тел. +48 (71) 712-76-00
Консульства України в Польщі:
Померла рідна людина за кордоном?
Не знаєте, що робити?
Просто залиште запит!
Передзвоню Вам протягом 10 хвилин та відповім на усі питання!

Що робити якщо людина померла в Польщі?

01
Напишіть або подзвоніть мені
Ви отримаєте відповіді на питання щодо вартості та строків перевезення тіла померлого з Польщі в Україну
02
Підпишіть довіреність
На підставі доручення та наданих Вами паперів я та моя команда зробить все, що треба для організації перевезення тіла померлого з Польщі в Україну
03
Будьте на зв’язку
Очікуйте на виконання Вашого доручення - Ви будете проінформовані про кожний крок
Чому перевезення тіла з Польщі варто довірити мені?
Тому що зроблю перевезення тіла з Польщі оперативно та легально
Тому що оплата вартості перевезення померлих йде за офіційним рахунком
Тому що надам найнижчу вартість перевезення померлого з Польщі
Тому що зроблю перевезення тіла з Польщі безкоштовно (у випадку діючої страховки)
Смерть близьких – велике горе. Смерть близьких в Польщі – не просто горе, а серйозне випробування. Особливо, якщо родичі померлого в Польщі воліють поховати небіжчика на Батьківщині.

Мене звати Олег Мілінський. Я – засновник і керівник міжнародного похоронного бюро "Funeralia", що організовує перевезення померлих з Польщі, перевезення праху з Польщі вже 14 років. За цей час нам вдалось допомогти тисячам українців поховати своїх рідних, що померли чи загинули в різних містах Польщі.

Як перевезти тіло померлого з Польщі?

Згідно діючого законодавства Республіки Польща, ритуальні послуги можуть надаватися лише ліцензованою організацією. Тобто, організувати перевезення труни з тілом з Польщі в Україну самостійно не вийде.

Моє похоронне бюро "Funeralia" знаходиться у польських реєстрах, має усі необхідні дозволи та сертифікати, а також офіційні представництва у:

  • Варшаві;
  • Вроцлаві;
  • Кракові;
  • Познані;
  • Бидгощі;
  • Щецині тощо

Тим не менш, ми можемо організувати репатріацію тіла з будь-якого міста Польщі до будь-якого міста в Україні.

Які документи потрібні для перевезення померлого з Польщі в Україну?

Єдиний документ, який Вам потрібно надати мені – це доручення, що дозволяє діяти від імені родичів померлого на території Польщі. Далі, ми зберемо все необхідне для перевезення тіла через кордон з Польщі до України:

  1. Свідоцтво про смерть в Польщі;
  2. Довідку про причину смерті в Польщі;
  3. Дозвіл від влади Польщі на перевезення труни;
  4. Консульський дозвіл на ввезення труни з тілом до України.

У більшості випадків, збір документів та перевезення тіла померлого з Польщі до України займає до 5 днів (і це максимальний строк!).
За наявності діючої страховки, оплатою послуг займається страхова компанія. За відсутності коштів, допомагаємо з організацією збірки у соцмережах та серед представників української спільноти.

Проконсультуватися зі мною чи представниками команди "Funeralia", дізнатися, скільки коштує перевезення тіла з Польщі, а також задати питання щодо міжнародних ритуальних послуг можна у чаті на сайті, через месенджери та соцмережі, а також в офісах бюро на території Республіки Польща.