Главная Услуги Международные услуги FAQ О нас Контакты
Допомогаю українцям в тяжкі хвилини життя -
з відкритим серцем, з відкритою душею, -
Олег Мілінський
Репатріація померлих в Україну

Я, Олег Мілінський та моє міжнародне похоронне бюро Funeralia займаємось транспортуванням (репатріацією) тіл померлих та загиблих за кордоном громадян України.


Цілодобово, у будь-яку пору дня та ночі я готовий надати рідним та близьким покійних повний комплекс міжнародних ритуальних послуг з репатріації тіла в Україну з будь-якої країни Європи та світу.


Маю офіси, партнерів та похоронні будинки у всіх країнах Європи: це Польща, Італія, Чехія, Німеччина, Литва, Латвія, Естонія, Словенія, Словаччина, Франція, Іспанія тощо.

Про Олег Мілінський Фунераліа знають українські дипломати у всіх Посольствах та Консульствах України за кордоном, Почесні Консули України, представники спільнот українців в країнах Європи.


З моєю допомогою репатріація тіла померлого в Україну пройде бездоганно й оперативно.
Про це свідчать, вже певно, декілька тисяч виконаних мною міжнародних перевезень померлих з-за кордону в Україну.

Тож, будьте певні, що я зможу вирішити будь-які питання щодо організації перевезення до України тіла померлої чи загиблої за кордоном рідної людини.
 • Взнаю та доповім Вам, де знаходиться тіло померлого;
 • Зв"яжуся з представниками поліції, прокуратури за кордоном;
 • Взнаю та розкажу про всі деталі щодо судово-медичної експертизи;
 • Підготую повний пакет документів про смерть за кордоном;
 • Отримаю медичну довідку про смерть за кордоном;
 • Зроблю державне гербове свідоцтво про смерть за кордоном;
 • Отримаю необхідні дозволи в поліції та СЕС;
 • Отримаю дозвіл прокуратури на перевезення тіла в Україну;
 • Зроблю переклад необхідних документів українською мовою;
 • Отримаю консульський дозвіл на репатріацію тіла померлого у відповідній закордонній країні;
 • Зроблю митне оформлення та пломбування труни з тілом померлого;
 • За можливості - заберу та привезу додому разом з тілом особисті речі померлого.
На кожну надану ритуальну послугу Ви отримаєте рахунок-фактуру, виписаний за всіми правилами європейського та міжнародного фінансового та фіскального обліку.

Фактура від похоронного бюро Фунераліа визнається страховими компаніями, компаніями з відшкодувань, фондами соціального страхування (зокрема, в Польщі).

Наголошую, що за умови дійсної страховки в померлого чи загиблого - репатріація (перевезення) тіла може бути безкоштовним для родини, оплата репатріації тіла померлого в Україну буде зроблена відповідною страховою компанією.

Якщо страховки немає та гроші на оплату вартості міжнародних ритуальних послуг у Вас дійсно відсутні - допоможу в організації збірки на перевезення тіла померлого з-за кордону.

Я працюю з лише найкращими та найнадійнішими страховими компаніями, адвокатами, компаніями з відшкодувань в Україні, Європі та світі.

Одночасно, зроблю все можливе аби допомогти родині загиблого за кордоном громадянина України страхову виплату або відшкодування.

Скільки коштує репатріація (перевезення) тіла померлого з-за кордону в Україну я повідомлю Вам особисто.

Разом ми визначимо перелік необхідних міжнародних ритуальних послуг, зробимо вибір труни та супутніх ритуальних товарів.

Узгодимо питання організації прощання та відспівування за кордоном - перед початком репатріації (перевезення) тіла померлого, разом визначимось з переліком послуг священника.

В процесі виконання мною репатріації (транспортування) тіла померлого Ви будете отримувати кожний зроблений, виданий, оформлений документ - на вайбер, вотсап, телеграм, електронну пошту (як буде зручно).

Ще до перетину труни з тілом кордону Ви матимете всі необхідні документи для організації поховання та для надання до державних органів України.

Зв"язок зі мною та моїми співробітниками є завжди, ми комунікуємо всіма месенджерами та завжди інформуємо про кожен крок на шляху репатріації (перевезеня) тіла померлого з-за кордону в Україну.

Ось так в загальних рисах виглядає процес репатріації померлого з-за кордону в Україну.

Будьте певні, що я зроблю перевезення (репатріацію) з-за кордону тіла Вашої рідної людини оперативно, зі всіма документами, з усією повагою до її пам"яті, з щирим співчуттям до Вашого горя.