Перевезення померлих з Португалії

Раптова смерть людини за межами України є не тільки сильним стресом для її близьких та рідних рідних в емоційному плані, але і досить серйозним випробуванням, з яким необхідно впоратися для того, щоб перевезти тіло померлого на Батьківщину.
В один момент може впасти все налагоджене життя, а низка питань, з якими доводиться стикатися рідним при оформленні та організації перевезення тіла - перетворюється в багатоденне випробування нервів, психіки і нерідко фізичного стану людини.
І в такому випадку найбільш раціональним і часом навіть єдино вірним способом вирішення такого завдання стає звернення до нашої служби спеціальних ритуальних послуг в Хмельницькому
Наша ритуальна служба в Києві пропонує послуги перевезення померлих з Португалії та будь-якої країни світу в Україну - будь-яким зручним і доступним у фінансовому плані варіантом перевезення померлих - автомобілем, літаком.
Міжнародні ритуальні послуги - це максимально тактовний підхід до горя людей, оперативне вирішення виникаючих проблем і доставка тіла померлої людини з Португалії в Україну для проведення процедур прощання з померлим вже в Хмельницькому та будь-якому місті України.
Наша служба спеціальних ритуальних послуг в Хмельницькомупропонує повний комплекс послуг, який може знадобитися в процесі перевезення тіл померлих з Португалії в Україну.
Ми приймаємо на себе організацію транспортування труни з тілом з Португалії в Україну, оформлення документів, а також узгодження всіх необхідних моментів у відповідних інстанціях на території Португалії і в межах України.
Враховуючи всі Ваші побажання - доставка померлого з Португалії в Україну здійснюється будь-яким із зручних способів - ритуальним катафалком або літаком.
Перевезення померлих з Португалії в Україну може тривати довше в тих випадках, коли смерть людини викликає у правоохоронних органів питання, або причина смерті - насильницька.
У такому випадку буде потрібно трохи більше часу на оформлення всіх необхідних документів, а також огляд тіла фахівцями.
Після завершення всіх необхідних процедур влада Португалії надає дозвіл на перевезення тіла в Україну.
Наша ритуальна служба в Хмельницькому організує зустріч труни з тілом, забезпечить повну організацію похорону і підбір місця на кладовищі.
Також, ми можемо виконати різні прохання родичів померлої людини, які стосуються вибору труни, одягу або оформлення труни аксесуарами.
 

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.