Організація поховання в Хмельницькому

Надаємо послуги з організації поховання в Хмельницькому та будь-якому місті Хмельницької області.
Надаємо ритуальні послуги з вибору місця поховання, оформлення документів, продажу труни та ритуальних атрибутів, послуги з перевезення труни з померлим, організації прощання та панахиди, проведення поминального обіду в Хмельницькому тощо.
Організація похорону в Хмельницькому зазвичай включає в себе:
Юридичне оформлення похорону, а саме збір всіх необхідних документів для похорону.
Лікарське свідоцтво про смерть оформляється в морзі (або в поліклініці) на підставі:

  • Паспорта померлого;
  • Амбулаторної карти померлого;
  • Полісу медичного страхування;
  • Паспорту заявника.

При оформленні похорону, на етапі отримання медичного свідоцтва про смерть, перевірте:

  • правильність написання дати, видачі документу і дати смерті.
  • відповідність паспортним даним записів внесених до медичної посвідки про смерть.
  • наявність запису про місце смерті (наприклад: Україна, місто Хмельницький).
  • наявність на зворотному боці лікарського свідоцтва про смерть круглої печатки лікувального закладу, підпис, прізвища та посади лікаря, що видає документ і вказівки ​​діагнозу.

Виправлення в медичному свідоцтві про смерть не допускаються.
Лікарське свідоцтво про смерть оформляється районною поліклінікою тільки за умови, що з дня останнього звернення померлого до лікаря пройшло не більше 10 днів.
У всіх інших випадках медичне свідоцтво про смерть оформляється після патологоанатомічного або судово-медичного дослідження в морзі.
Для оформлення документів та організації похорону чи кремації в Хмельницькому Ви можете замовити допомогу агента ритуальних послуг.
Наш похоронний агент може під'їхати 24 години на добу, первинна консультація - безкоштовно.
У разі необхідності ми можемо надати медичну та психологічну допомогу.
Наш агент ритуальних послуг готовий взяти на себе всі бюрократичні формальності, необхідні для здійснення похоронного процесу.
В спектр завдань фахівця входять визначення місця поховання або кремації, допомога у виборі труни та інших речей для похорону.
У нашій компанії Ви можете придбати як труну економ-класу, так і елітну поліровану труну, а також ми можемо виготовити труну за індивідуальним замовленням.
Крім того, у нас представлений широкий асортимент ритуальної атрибутики, в тому числі хрести на могилу, вінки з живих і штучних квітів, композиції на труну і багато іншого.
Агент похоронних послуг уважно поставиться до всіх Ваших побажань і буде супроводжувати весь процес аж до закінчення церемонії.
Питання транспортування тіла (а так само послуги Вантаж 200) ритуальні агенти також беруть на себе.
Що стосується наших цін, у нас представлений широкий ціновий діапазон на ритуальні послуги, тому вони доступні самим різним верствам населення.
Наші співробітники приїдуть максимально швидко!
Ми надаємо якісні ритуальні послуги протягом 10 років, і наш досвід, тактовність і делікатність дозволяють нам зменшувати горе людей, які втратили своїх близьких.
Взявши на себе більшість турбот по похованню, ми залишаємо час для найголовнішого - для прощання з близькою, рідною людиною.
Кожен з нас розуміє, що в разі, коли сталася біда, кваліфікована допомога повинна бути надана негайно.
Ритуальний агент від нашої компанії зможе виїхати на ваше прохання якомога швидше і приступити до надання професійної допомоги та підтримки в тяжку хвилину втрати.

Corporate Site - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.